O nás

O NÁS

O naší firmě

Naše společnost se od roku 1992 zabývá výrobou nábytku na míru, kde nábytek na zakázku má velký úspěch. Je originální, dokonalý a přesně podle požadavků a přání zákazníka. Nabízíme nábytek na míru, kuchyně na míru, vestavěné skříně a postele na míru, dřevěné schodiště, vybavení kanceláří, vybavení hotelů, nábytek do restaurace nebo nábytek do recepce. A nesmíme zapomenout ani na velmi oblíbené saunové kabiny.

Výrobky mohou být v kombinaci se sklem, nerezovou ocelí, umělým i přírodním kamenem a ostatními materiály. Jednotlivé zakázky realizujeme dle požadavků zákazníka, odborně poradíme optimální řešení. Před samotnou realizací projektu pro Vás zhotovíme grafický návrh. Každá zakázka je pro nás výzvou, jsme profesionálové ve svém oboru a máme nápady, jak žít lépe.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Individuální a profesionální přístup
  • Kvalitně odvedenou práci
  • Dodržujeme termíny
  • Máme spolehlivý pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře

Nábytek je nejdůležitějším prvkem interiéru. S sebou nese nejen praktickou funkci, ale také určuje design celé místnosti. Naším cílem je nejen dokonalost a krása originálního nábytku z naší dílny, ale je to především spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.