Postele

Chcete mít ve své ložnici originální postel?

Nebo máte své vlastní přání na výrobu vysněné postele? U nás najdete vždy řešení!

Do našeho portfolia služeb také patří výroba postelí, které jsou součástí každé ložnice nebo i dětského pokoje. Ložnice je část bytu, kde člověk stráví třetinu života, a proto by měla být postel nejen z kvalitního materiálu, ale měla by být i pohodlná a příjemná pro zdravý spánek.

Vzhledem k obrovskému sortimentu těchto produktů stojí za to se nejen inspirovat, ale také seznámit s možnostmi, které se zákazníkovi nabízejí. Jde o volbu materiálu, velikost a design. Jen tak si zákazník ušetří zklamání z nevhodného kus nábytku a díky nábytku na míru si tak může zajistit opravdu pohodlné místo na spaní.

Naše oblast zaměření je především Divišov, Praha, Vlašim, Zruč nad Sázavou, Benešov, Bystřice, Jesenice, Kutná Hora, Čáslav, Sázava, Středočeský kraj.

Nábytek na míru, kuchyně na míru, vestavěné skříně a postele na míru, dřevěné schodiště, vybavení kanceláří, vybavení hotelů, nábytek do restaurace nebo nábytek do recepce. To vše najdete v našich službách. Ale můžeme rovněž nabídnout i koupelny na míru nebo dokonce koupelny na klíč.